Teknoloji

iPhone 4 Fiyatları

\"iphone4\"Turkcell ve Vodafone, Apple iPhone 4 telefonların kontratlı fiyat listelerini açıkladı. Yayınlanan paketlerde birçok olanak sağlanıyor.

Turkcell\’den yapılan açıklamada, iPhone 4\’e ek ücret ödemeden, aylık 95 TL\’den başlayan fiyatlarla kontratlı olarak sahip olunabileceği bildirildi. Çeşitli paket seçeneklerinde dakikalarca konuşma, SMS ve mobil internet avantajları bulunuyor.

iPhone4\’ü kontratsız olarak alan Turkcell müşterilerini de avantajlı tekliflerin bekliyor. iPhone 4 16 GB\’nin peşin olarak KDV dahil 805 avro, iPhone 4 32 GB\’nin ise KDV dahil 950 avro karşılığı alınabileceği bildirildi.

Büyük Paket
Her yöne 1000dk + Turkcell’lilerle5000dk + 3000SMS + 4GB internet paketi
185 TLX24 ay
199 TLX24 ay

Orta Paket
Her yöne 500dk + 500 SMS + 4GB internet paketi
155 TLX24 ay
169 TLX24 ay

Küçük Paket
Her yöne 150dk + 150SMS + 4GB internet paketi
119 TLX24 ay
129 TLX24 ay

Mini Paket
Haftada 2 gün Turkcell’lilerle konuşma ve mesajlaşma+ aylık 1GB internet paketi
95 TLX24 ay
105 TLX24 ay

Vodafone da iPhone 4’ü, çok farklı kontrat seçenekleriyle sunuyor. Vodafone Cep Merkezleri’nden aylık 65 TL’den başlayan fiyatlarla iPhone 4 alanlar, beraberinde verilen konuşma ve internet haklarını yurtdışında da kullanabilecekler.

Vodafone, müşterilerinin kullanım ihtiyaçlarına ve alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak iPhone’a özel olarak iki farklı teklif hazırlamış. Bunlardan ilki bedava konuşma dakikaları, SMS/MMS ve sınırsız internet alternatifleri içeren Kontratlı Paketler diğeri ise ücretsiz mobil internet deneyimi sunan Kontratlı Mobil İnternet Paketleri.

Geniş tarife ve fiyat paketleri ile zenginleştirilen Kontratlı Paketlere göre; bir yandan yurtdışı ile sık telefon görüşmesi yapan, SMS gönderme alışkanlığı bulunan kullanıcılar iPhone 4’e aylık 149 TL’den başlayan fiyatlarla Vodafone farkı ile sahip olurken bir yandan da Vodafone Red dünyası ayrıcalıklarından yararlanacak.

Kontratlı Mobil İnternet paketlerinde ise mobil internet paketini alan ve Cep Avantaj ile İş Ortağım tarifelerini seçenler aylık 65 TL’den başlayan fiyatlarla iPhone 4 sahip olurken, yine Vodafone Red dünyası ayrıcalıklarına sahip olacak.

Kaynak: Ntvmsnbc

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et