Web Siteniz için Reklam Paketleri

Web siteniz için geniş kitlelere ulaşmak ve popüler olmak için reklam şart. Bunu Google Adwords veya Facebook reklam paketleri ile sağlamanız mümkün. Fakat nereden başlayacağınızı, süreci nasıl yürüteceğinizi bilmiyor ve işi uzmanına bırakmak istiyorsanız internet reklam paketleri imdadınıza yetişiyor. Reklam paketleri, web sitenizin ihtiyacı olan her şeyi sağlayacak. Siz ise arkanıza yaslanıp sitenize gelen ziyaretçilerin ve dönüşümlerin keyfini yaşayacaksınız.

Google Reklam Paketi – http://www.internetreklampaketi.com/google-adwords.php

Google Adwords reklamlarında; şeffaflık, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatı avantajı sunuluyor. Çevrimiçi size özel panelinizden tüm tüketimlerinizi rahatlıkla izleyebilir, reklamınızı anında açıp kapatabilir, günlük bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca SMS ile raporlama alabilirsiniz.

Gizli ücretler, takip edilemeyen bütçe yönetimi, herkes tarafından farklı algılamaya açık kontör tanımlaması bulunmaz.

Facebook Reklam Paketi – http://www.internetreklampaketi.com/facebook-reklamlari.php

Facebook reklam formatı 1200×900 px boyutunda resim ve metin olarak size uygun facebook profil sayfalarında yayınlanır. Ayrıca profil sahiplerine demografik hedefleme yapabilirsiniz. Tıklama veya Bin Gösterim Başına ödeme yapılır. Alakalı bir ortama yerleştirilen reklamlar, alışveriş yapanları her anlamda almaya daha açıkken yakalar ve reklamların geri dönüşümünü artırır.

Yandex Reklam Paketi – Yandex reklam

En ucuz tıklama ücreti ile arama motoru pazarının ortalama %7’sine sahip olan Yandex de reklam verme imkanına sahip olun.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap