Site Tanıtımı

Ümraniye Halı Yıkama

\"halıİstanbul\’un ilk halı yıkama fabrikalarından biri olan Pakev halı yıkama anadolu yakasında ümraniye de kurulmuş olup tüm anadolu yakası ilçelerine halı yıkama hizmeti vermektedir. Pakev sadece halı yıkama hizmeti sunmuyor halı tamiri de yapabilen nadir halı yıkama fabrikalarından birisidir. Profesyonel halı yıkama ve tamir ekibi ile 10 yılı aşkın süredir halı yıkama firmaları arasında öncü ve lider bir firmadır.

Halı yıkama işlemini en yeni teknolojileri kullanan firmamız günden güne daha profesyonelleşerek müşterilerine en kaliteli ve en sağlıklı hizmeti getirmek için çaba göstermektedir. Ümraniye halı yıkama fabrikamız tse ve iso standartlarına uygun yine nadir halı yıkama fabrikaları arasında yerini almaktadır. Halı yıkamak öyle sanıldığı gibi çok kolay, basit bir iş değildir. Halı üzerinde gözle görülmeyen bakterileri tamamen bertaraf etmek gerekir. Halı yıkanma sırasında deformasyon oluşmaması için bir dizi önlemler alınmalı halı çeşidine, cinsine göre yıkama taktikleri uygulanmalıdır. Örneğin bir el dokuma halı yıkamak çok zahmetli bir iştir. Bu değerli el dokuma halısını dikkatli ve titizlikle yıkamamız gerekir, çünkü el dokuma halı boyaları ve yünleri makinelerde yıkanması sırasında bozulma olmaması için el ile ve özel hazırlanmış deterjanlar ile yıkamak gerekir.

Yukarıda bir dizi halı yıkama işleminde bahsettik bunun gibi daha bir çok halı yıkama etkenleri vardır. Biz işimizi severek ve özen göstererek yapıyoruz bizi tercih edip etmemek artık sizlere kalmıştır. Ataşehir halı yıkama fabrikamıza ulaşmak için 0216 443 10 04 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın