Site Tanıtımı

Türkiye’nin En Büyük Oyun Sitesi Çilek Oyun

\"çilekİşten ya da okuldan geldiniz, yorgunsunuz, koltuğunuza gerilip ayaklarınızı uzattınız ve şöyle uzunca bir “Oh!” çektiniz. Böyle durumlarda yorgunluğunuzu atacak, atmasa da en azından unutturacak bazı olaylara ihtiyaç duyuyor değil mi insanoğlu? İşte bu ihtiyaçların aksine çoğumuzun hayatı sıkıcı, tekdüze ve kendimize vakit ayıramadan geçmekte… Günümüz şartlarında, böyle durumlarda bilgisayarda oynanan oyunlar yardımımıza koşar oldu. Ancak kasıntıya sebep olan büyük boyutlu bilgisayar oyunlarının yanı sıra flash oyun hizmeti veren bazı siteler, bu yardımı daha iyi karşılamakta… Özellikle de oynanacak oyun hakkındaki detaylı açıklamalarıyla oyunu çözme işinden bizi kurtaran Cilekoyun.com adresli oyun sitesi, bu artısıyla rakiplerine karşı bir adım öne geçmiş durumda.

“Var mı Çilek Oyun gibisi?” sloganıyla yola çıkan Çilek Oyun, bize hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren 6. senesinin içine girmiş bulunmakta. Bu süreç içerisinde güncelliğini hiç yitirmeyen, buna karşılık özgün olmayı da başarabilen nadir sitelerden biri… Bu özelliklerini, her geçen zaman diliminde sürekli yeni oyunlar eklemelerine ve bunları eklerken “kalite” unsurunu göz önünde bulundurmalarına borçlular. Gerek tasarımı, gerek kullanım kolaylığı ile de dikkatleri üstüne çeken Çilek Oyun’da birbirinin devamı olan seri oyunlar da göz ardı edilmemeli.

Her konudan oyuna sahip bu sitede, oyunlar mükemmel bir şekilde kategorize edilmiş durumda. Örneğin canınız sıkıldıysa ve eğlenmek istiyorsanız “Komik Oyunlar” bölümü tam size göre! Veya biraz beyin fırtınası mı yapmak istiyorsunuz? Öyleyse “Zekâ Oyunları” bölümünü açın ve fırtına öncesi sessizliğe bir son verin. Her türden oyun ihtiyacının yanı sıra bir başka değinilmesi gereken nokta da, her sektörde olduğu üzere, internet sektöründe de çocukları bazı açılardan olumsuz etkileyebilecek unsurların bulunduğudur. Çocuklarınızı, içiniz rahat bir şekilde bırakacağınız, gözünüzün arkada kalmayacağı nadir internet sitelerinden biridir Çilek Oyun. Bu özelliğiyle bütün beğenileri üstüne toplayan bu sitede, çocuklarınızı ruhsal ve fiziksel açıdan olumsuz etkileyebilecek hiçbir öge bulunmamakta, bu ögeler olabildiğince uzak tutulmakta ve sansürlenmektedir. Bilumum şiddet, ahlâksız durumlar, madde bağımlılığı, bilinçdışı unsurların aksine eğlendiren, eğlendirirken öğreten oyunlarıyla Çilek Oyun, çocuklarınızın gelişimini olumlu yönde etkilemek için tüm ekibiyle elinden geldiğince çalışmaktadır.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra üyelik sistemine de sahip olan bu Oyun sitesi, her gün üyelerinin doğum gününü de kutlamayı göz ardı etmiyor. Tabii böyle ilgili ve çalışkan bir sitenin Facebook hayran sayfası olmaz mı? Elbette var:

http://www.facebook.com/cilekoyun adresinden ulaşabileceğiniz bu Facebook hayran sayfasını takip ederek Çilek Oyun’la ilgili yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. Yorgunluğunuzu atmak mı istiyorsunuz? Günün stresli işlerinden sıkıldınız mı? Biraz eğlenmek mi istiyorsunuz? Haydi, o zaman Çilek Oyun’a!

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “Türkiye’nin En Büyük Oyun Sitesi Çilek Oyun

  • Güzel siteymiş..
    Sahibine başarılar…

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin