Site Tanıtımı

Süper Mario ve Atari Oyunları Tarayıcınıza Taşındı

\"super-mario\"Bir zamanların efsane süper mario\’su atari oyunlarının en göz de oyunu olmuştu, parmaklarımız acıyana dek oynadığımız bu oyun artık tarayıcınıza taşındı, sadece süper mario değil, nintendo ve atari oyunlarının bir çoğu artık tarayıcınızda.

Oyunları kısaca tanıtalım :

\"\"Super Mario World, süper mario dünyasının ilk versiyonundan farklı olarak 1989 tarihi arasında piyasaya girdi. O zamanlar en iyi görüntü kalitesi ve oynanabilirlik kalitesini elinde barındıran tek oyundu, süper mario world sürümünde bir çok özelliğe bürünebiliyor, tüy alıp uçan mario oluyor, dinozoruna binip onu kontrol edebiliyor, gök yüzünden yıldız atan bulutun üstündeki yaratığı vurup buluta bile binebiliyorsunuz.

\"\"Othello, yine efsaneleşen bir beceri oyunu, arkadaşınızla iki kişilik karşı karşıyada oynayabildiğiniz bu oyunda, rakibin taşlarını kendi taşlarınızın arasına alıp, en fazla taşı kim doldurursa o kazanıyor.

Road Fighter, ilk atari oyunlardan birisi olan roadfighter arabanıza atlayıp haritaları tamamlamaya çalışıyorsunuz ancak yolda ilerlerken sizi yoldan çıkartmak isteyen arabalar olacaktır, haritayı çok kısa bir sürede kazasız yol alırsanız, soldan süpermen geçiyor olabilir..

Oyunlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

http://www.korsanoyun.com/atari-oyunlari.htm
http://www.korsanoyun.com/super-mario-world.html

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “Süper Mario ve Atari Oyunları Tarayıcınıza Taşındı

  • kayseri evden eve

    çok süper bu oyun. bayılıyorum

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin