Site Tanıtımı

İzmir’de Profesyonel ve Güvenilir Arçelik Servis mi Arıyorsunuz?

Türkiye’nin sanayileşmeye önem vermeye başladığı dönemlerin birinde faaliyet hayatına atılmış olan ve bozmadığı kalite anlayışını günümüze kadar devam ettiren önemli elektronik devlerinden biri olan Arçelik çoğu evde ve diğer yaşam alanlarında güvenle tercih edilen nadir markalardan biri olarak zihinlerimizde yer etmiştir. Arçelik kalitesi daima kendisini gösterirken Arçelik ürünleriniz için alacağınız özel teknik servis hizmetinin de bu kaliteye paralel olması son derece büyük önem taşımaktadır. Özel İzmir Arçelik Servis firmamız İzmir’e bu kaliteyi sunmakta ve senelerden beri bunu aynı şekilde devam ettirmektedir. Peki Arçelik kullanıcılarının firmamızdan özel servis alması için nedenleri ne olabilir?

Hızlı Servis İmkanı: Kullanıcıları asla fazla bekletmeden işlemlerini kısa sürede hallederek cihazları ilk günkü kadar sağlam bir hale getiriyor ve Arçelik kullanıcılarını memnun ediyoruz. Bu hizmetimizin en önemli özelliği zaman açısından bakıldığında çok tasarruflu olmasıdır.

Aynı Gün Servis Şansı: Firmamızın aynı gün servis hizmeti bulunmaktadır. Yani sabah servise verdiğiniz ürünü akşam geri alabilme şansına sahipsiniz. Bu da ekibimizin verimli çalışmasına borçlu olduğumuz ve bu şekilde oturtmuş olduğumuz bir sistemdir.

Yedek Parça Desteği: Yedek parça değişim işlemlerinde kesinlikle orijinal ürün parçaları kullanılmaktadır. Yan sanayi ismi verilen parçaların firma kapımızdan içeri girmesi dahi söz konusu değildir.

Ekibimiz son derece donanımlı olup işinin ehli ve işini severek yapan teknik personellerimizden oluşmaktadır. Güvenle emanet ettiğiniz cihazlarınızı oldukça sağlam bir biçimde geri alabilmektesiniz.

7/24 Çalışan Çağrı Merkezi: Bütün sorularınız için cevaplarımızı sunan çağrı merkezi ekibimiz sizler için yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir.

Garantili Servis Hizmeti: Servis hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir. Siz de garantili Özel İzmir Arçelik Servis hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et