Hızlı ve Profesyonel REGAL Servisi

Özel Regal Servis firması ile ilgili biraz konuşalım istiyorum ve geçtiğimiz hafta bu firma ile yaşadığım deneyimi de sizinle paylaşmak istiyorum. Regal marka televizyonumu teslim etmek ve sorunsuz bir şekilde geri almak için bu adrese başvurdum. Aslında neden olduğunu bilmiyorum çünkü daha önce hizmet almamıştım ve özel servis firmalarına da çok fazla güvenmezdim ancak bu firma onları tercih ettiğim için beni gerçekten şanslı kıldı.

444 78 56 numaralı telefondan firmaya ulaştığımda güler yüzlü bir ekip beni karşıladı ve ekibin samimiyetine güvenerek birkaç soru sordum. Aldığım yanıtlar beni tatmin etti ve servis talebimi ilettim. Çok kısa sürede evime ulaşmaları da artı puanlardan bir tanesi ve evime gelen ekibin güler yüzlü olması da ekstra puan diyebilirim.

REGAL marka televizyonum ile ilgilendiler ve sorunu da benim yanımda kısa sürede çözdüler. Vakit kaybı yaşatmayan bir firma ve bu firmayı sizlere de tavsiye etmemin en önemli nedenlerinden bir tanesi budur. Kusursuz bir servis kalitesine sahipler ve bu kaliteyi sizinle de buluşturmayı uygun gördüm. Tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız çükü gerçekten işine değer veren ve işine sımsıkı sarılmış bir ekipten hizmet alıyorsunuz ve bu ekip sayesinde sizler de daha profesyonel bir servis hizmetine ortak oluyorsunuz.

Yukarıda sizlere sunduğum numara aynı zamanda teknik destek hattı olarak da hizmet veriyor ve müşterilerden gelen sorulara da canlı destek olarak yanıt veriyorlar. Bir robot ya da otomatik mesaj değil, gerçek insanlar sorularınızı yanıtlıyor ve üstelik haftanın her günü bu hizmet ücretsiz olarak sunuluyor, bana göre de bu da en büyük artılardan bir tanesidir.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni. Araştırmacı ,macera tutkunu, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap