Site Tanıtımı

Gazete İlan Servisleri

\"gazeteKişisel söylentilerin bir virüs gibi yayıldığı internette her an yalan bir habere rastlamanız işten bile değil. Bu yüzden yayınını beğendiğiniz bir basım yayın organını takip etmenizi öneririm. En azından kurumsallaşmış olması nedeniyle yanlış haber verse dahi bunu düzeltmeleri söz konusu. Gazete dergi gibi yazılı basın organlarını genel olarak takip eden bir kişi olarak söyleyebilirim ki bazı noktalarda söz konusu yazılı basımları takip etmek daha cezbedici. Sabah kahvaltısında ya da hemen sonrasında bir bardak çayla beraber gazeteye göz atmak gibisi yok.

İnternet aracılığıyla anlık gelişmeler takip edilebilir ancak gazetenin verdiği keyif bir başkadır. Adı üstünde “keyif”tir o. Ben genel basını takip etmek için kullanıyorum kimisi kupon toplamak için ya da beğendiği bir yazarın köşe yazısını takip etmek için. Gazete ve diğer yazılı yayınlar sadece bunun için kullanılmıyor. Uygun bir alanda ilan vermek ya da aradığı bir ilana erişmek için de kullanılabilir. Gelin bu konuyu biraz açalım. Açalım ki gazete başka neler için kullanılabilirmiş bir göz atalım.

Mesela bir iş yeri sahibisiniz ve eleman arayışı içerisindesiniz. En kısa ve kârlı yoldan istediğiniz nitelikteki elemanlara ulaşmak için gazeteye ilan verebilirsiniz. Gazetelerin eleman ilanı ver sayfalarına başvurarak kısa zamanda bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bilinen ancak unutulmuş bir yöntem olabilir. Gazete okuyan oldukça sizin ilanınızın görülmesi ihtimali de aynı oranda olacaktır. Hele de posta ilan ver ya da hürriyet ilan ver gibi hatrı sayılır büyüklükteki gazete ilan servislerine başvurursanız, hem özel il ekleriyle şehir içinde kalifiye eleman bulmanız kolay olacak hem de daha büyük kitlelere hitap edebileceksinizdir.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et