23 Eylül 2023
Site Tanıtımı

GAP Turu Arnika Turizm / Güneydoğu Anadolu Turu

\"gap-turu\"Gap turu ile köşe bucak gezeceğiniz, tertemiz doğasıyla, toprak ve gökyüzünün özdeşleşmiş sadeliğiyle içinize işleyecek güzelliklerin sahibi olan Güneydoğu’da hafta sonunuzu kıymetli kılacak, her bir dokusuyla büyüleneceğiniz bir tatil sizi bekliyor.

Misafirperverliğin, içtenliğin gelenekleştiği bir yerdir burası. Yadırganmazsınız, yabancılığını asla hissetmezsiniz. Yerli halkının tebessümüyle içiniz ısınır. Irak ve Suriye\’nin kuzeyinde, Doğu Anadou Bölgesi\’nin güneyinde, Akdeniz Bölgesi\’nin doğusunda ve İran\’ın batısında kalan Güneydoğu’nun buram buram kokan tarihi, yüzyıllardır artarak gelişen kültürü adeta sarmalar sizi.

Türkiye’nin en küçük coğrafi bölgesi olmasına rağmen sahip olduğu yaşlı yapıtların ve kendine has dokusunun muazzam atmosferinde tazelenirsiniz. Fırat’ıyla, Dicle’siyle, sessiz sakin bitki örtüsüyle ruhunuzu dinlendirecek Güneydoğu Turu’na 2 gün ayırın; dinlenin, tazelenin, güzelliklerini keşfedin…

İletişim Bilgileri
Adres: Cumhuriyet Cad. Prof.Dr. Celal Öker Sok. No:9 Çim Apt. Kat:3 Daire:5
Harbiye-İstanbul
Tel: 0212 225 03 35

http:// www.gap-turu.com

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın