Site Tanıtımı

Elektrik Aboneliği Taşıma İşlemi Artık Çok Kolay!

Taşınmak kuşkusuz herkes için  zorlayıcı bir sürece dönüşüyor. Eşyaların toplanması, yeni eve ya da yeni iş yerine yerleştirilmesi zaten başlı başına yorucu bir aktivitedir.  Bir de üzerine elektrik aboneliği işlemleri eklenince yaşanan stres ikiye katlanabiliyor. Ancak günümüzde artık elektrik aboneliği taşıma işlemlerinin sanıldığı kadar zor ve uzun süren bir süreç olmadığını da belirtmek gerekiyor.  Elektrik aboneliği işlemlerinin en kısa sürede tamamlanmasını sağlamanız artık mümkün!

Tıpkı elektrik faturanızı öder gibi abonelik işlemlerinizi de hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken öncelikle sizden hangi belgelerin istendiğini öğrenmeniz bir bu belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlamanızdır. Hazırlamanız gereken belgeler listesi şu şekilde aktarabiliriz:

  • Kimlik belgesi
  • Tesisat ya da sayaç numarası
  • Kira kontratı ya da tapu belgesi
  • DASK poliçe numarası
  • Teminat bedeli

Bu belgeleri hazırladıktan sonra rotanızı Enerjisa internet sitesine çevirebilirsiniz. Bu site üzerinden abonelik işlemlerinizi en kolay şekilde  yapmanızı sağlamak amacıyla online randevu almanız gerekiyor. Randevunuzu oluşturmanızın ardından randevu bilgileriniz size mesaj ya da e posta yoluyla iletiliyor. Bu sayede  abonelik işlemlerinizin sizin uygun olduğunuz bir tarihte ve saatte gerçekleştirilmesi de mümkün hale geliyor.  Bununla birlikte eskiden olduğu gibi sabahın çok erken saatinde ilgili merkeze giderek sıraya girmeniz ve  belki de gün boyunca sıra beklemeniz gibi sıkıntılı süreçler tarihe karışıyor.

Enerjisa internet sitesi üzerinden randevu aldıktan sonra size en yakın müşteri hizmetleri merkezine randevu saatiniz de gitmeniz işlemlerinizin pratik bir şekilde tamamlanması için yeterli oluyor. Elbette giderken yanınızda  abonelik işlemleri için gerekli olan belgeleri ve teminat bedelini bulundurmanız gerekir. Teminat bedelinin nakit olarak yanınızda olması önem taşıyor. Taşınma dönemlerinde elektrik aboneliği işlemleri artık hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanabildiği için bu konu ile ilgili ekstra bir stres yaşamaya gerek kalmıyor.  Enerjisa internet sitesi üzerinden size en yakın müşteri hizmetleri merkezinin nerede bulunduğunu saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz. Geriye kalan sadece randevunuzu oluşturmanız ve randevu saatinizde seçtiğiniz müşteri hizmetleri merkezinde bulunmanız olacak.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et