Site Tanıtımı

Adını Feriha Koydum Sezon Finali

\"fragman\"Geniş bir izleyici kitlesine sahip dizilerden biri olan Adını feriha koydum fragman yayınladı ve sezon finali yapacak. Çünkü dizideki Feriha rolündeki Hazal Kaya diziden ayrılıyor.

Bu akşam sezon finali yapacak olan Adını feriha koydum son fragman Kanal D tarafından yayınlandı. İlgiyle takip edilen dizilerinin başında gelen \”Adını Feriha Koydum\” bu akşam Emir ve Feriha ile izleyiciyi heyecanın doruğuna çıkaracak.

Büyük yüzleşme ile kaybettikleri üç yılı bir yanlış anlamaya borçlu olduklarını öğrenen Emir ve Feriha, hayatlarını devam ettirmek zorundadırlar. Feriha\’nın hayatında bir adım ileri gidememenin acısını yaşayan Levent de artık ciddi bir adım atma niyetindedir. Levent, yıllardır bastırdığı duygularla harekete geçerken Emir ve Feriha\’nın yolları ise bir kez daha onlar için özel olan bir yerde kesişir.

Sezon finali fragman sizlere bir fikir verecektir. İyi seyirler.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et