SEO

Profesyonel SEO ile Daima Kazanın

\"seoYurt dışında SEO kavramıyla tanışarak yazılım ve seo tekniklerini yurtdışında köklü firmalarda çalışarak pekiştirmiş uzun yıllara dayanan bir tecrübe kazanmıştır. Türkiye\’ye dönüp kendi ülkesi için hizmet vermeye karar verdi.

Kurumsal şirketlere seo, seo danışmanlığı, web tasarım, yazılım, reklam, danışmanlık gibi bir çok çözüm sunmaktadır.
SEO sektöründe farklı çalışma prensipleri ve teknikleriyle diğer seo hizmeti veren site ve firmalardan ayrılan Can Doğan, çalışma yoğunluğunu kalıcı seo çalışmalarına vermiştir. Sitenize ve projelerinize maksimum fayda sağlamak ve kalıcı ( uzun süreli ) başarı elde etmeniz için seo çalışmasını zamana yayarak etik seo tekniklerini uyugulamaktadır.
Can Doğan ayrıca sektörün bilinçlenmesi ve müşterilerin daha bilgili olmasını sağlamak adına yayınladığı makaleler ve derslerlede seo sektörüne katkı sağlamaktadır.Türkiye\’nin lider seo sitesi Seohocasi.com\’da editörlük  yapmaktadır. Ayrıca Türkiye Alexa ilk 500 içersinde bulunan bir çok portal ve siteye danışmanlık hizmeti vermiştir.

Sizlerde projelerinizi kalıcı başarıya taşımak için Can Doğan ile seo danışmanlığı için iletişime geçebilirsiniz.
web tasarım

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “Profesyonel SEO ile Daima Kazanın

  • seo

    açıklayıcı bilgiler için teşekkürler

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et