SEO

Her İki Tarafıda Memnun Etmek Şart!

\"seo\"Yapacağınız arama motoru optimizasyon çalışmalarında hem arama motorlarını hem de arama yapanları iyi analiz etmeniz gerekiyor. Her ikisini de göz önünde bulundurarak her iki tarafı memnun etmek şart! Aksi halde ne sitenize istediğiniz kadar ziyaretçi gelecek ne de gelen ziyaretçiler sizin istediğiniz kişiler olacaktır. Yani hem istediğiniz hiti bulamayacak hemde hedeflediğiniz ziyaretçiler sitenize uğramayacaktır.

Arama motorlarında gelişigüzel hazırlanan açıklamalara aldanarak gelen ziyaretçi, aradığını bulamadığı için hayal kırıklığına uğrayıp sitenize bir daha uğramayacaktır. Dolayısıyla sitenizi ziyaret edenlerin size yararı değil zararı olacaktır.

Eğer daha çok ürün satmak, daha çok kullanıcıya ulaşmak istiyorsanız profesyonel seo bunun için bir araç olabilir.

Her sitesi olanın amacı farklı olabilir. Fakat hepimizin ortak isteği ise sitelerimizin arama motoru sıralamasında en üstlerde yer almasıdır.

Arama motoru optimizasyonu (seo), hangi amaçla olursa olsun, her sitenin ayrılmaz bir parçası olacaktır. SEO, uzun vadeli fakat az maliyet gerektiren bir tanıtım ve pazarlama aracıdır. Sitemizin görünürlüğüne ve trafiğine büyük katkılar sağlar.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap!

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

%d