22 Eylül 2023
SEO

Backlink Seo Değildir!

\"backlink\"Ben hep demişimdir backlink işini seo gibi görmeyin, bazı arkadaşlar var, backlink satıyorlar ve sanki seo yapmışcasına kendileriyle gurur duyuyorlar. Biraz mantıklı düşünelim bu konu hakkında seo da böyle birşey olması mümkün bile değildir. Sadece backlink ile sitenizin çıkacağına inanıyorsanız backlinkler birgün silindiğinde sitenizin düşeceğine de inanın. Seo demek bu demek değildir. Çok kapsamlı bir araştırma ister bu iş. Herkesin yapabileceği bir çocuk oyuncağıda değildir bu iş aslında. Backlink faydalı tamam çok rol oynuyor buraya kadar herşey normal ama backlink kadar önemli çok stratejik olay var bu konumda. Bunları göz ardı etmeyin lütfen. Dikkatli bir düşünce ile aslında mantığı çözebilirsiniz, deneme yapın bir web sitesi açın ve program ile bomber haline getirin link eklemesi milyonlarca ve ertesi gün baktığınızda kelimeniz de üst sıradasınız ne kadar güzel değil mi? Para kazanmaya başlayın, daha çok link alın, baktınız para tatlı devam edin. Bir site daha getirin ve sürekli bunu devam ettirin. Bir gün olur tak diye düşersiniz ne oldu dersiniz ama cevap bile bulamazsınız. Yaşayanlarınız vardır içinizde illaki, bu yüzden dikkat edin. Herşeyi kuralına göre oynamaya çalışın.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “Backlink Seo Değildir!

  • serdar

    Backlink kesinlikle seo değildir demek doğru değil bence sadece seo nun küçük bir parçası. Sayfanın index alması konusunda oldukça etkili bir yöntemdir.

Yorum Yapın