World of Tanks Blitz Rise of Continents Yurnuvası Başladı

Wargaming’in popüler tank savaşları oyunu World of Tanks Blitz hayranları için güzel bir haberimiz var. Uluslararası World of Tanks Blitz Rise of Continents turnuvası bugün itibariyle başladı.

Dört hafta sürecek olan uluslararası turnuva, kıtaları birbirleriyle savaş meydanlarında çarpıştıracak. Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Asya ve Kuzey Amerika kıtalarında yer alan katılımcılar turnuvaya katılabilecekler.

Kulaklık ürünleriyle ses getiren Sennheiser’ın sponsorluğunu üstlendiği turnuvada dereceye girenleri güzel ödüller bekliyor. Her hafta ve turnuva sonunda kıtasını en iyi şekilde temsil eden oyuncuya Sennheiser marka kulaklık seti hediye edilecek.

Turnuvada her hafta 4 farklı etap koşulacak. Her etapta oyunculardan en çok tankı yok etme ya da en fazla maç kazanma gibi farklı hedefler verilecek. Her hafta sonunda oyuncunun performansına göre puan birikecek ve sistemde toplanacak.

Yeni haftaya başlandığında puanlar sıfırlanmış olacak. Tüm turnuva tamamlandığında önceki haftalarda kazanılan puanlar da toplanacak ve asıl kazanan belirlenecek. Rise of Continents turnuvasına katılmak isteyenler World of Tanks Blitz oyununa girerek turnuvaya dahil olabilirler.

Kaynak

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap