Genel

Video: Assassin’s Creed 3

\"Assassin’sAssassin’s Creed 3 hayranları için oyun içi video yayımlandı. Yeni oyun içi video Ubisoft tarafından Assassin’s Creed 3 hayranlarının beğenisine sunuldu.

İlk olarak tanıtım videosu yayınlanan Assassin’s Creed 3, yeterli sayıda paylaşımın yapılmasının ardından asıl video bugün Assassin’s Creed hayranlarının beğenisine sundu. 2 dakikadan fazla süren bu video, Assassin’s Creed 3 için ilk ciddi video olma özelliği de taşıyor. Yapımcıların şu ana kadar anlattığı çoğu özelliği bünyesinde taşıyan video sonrası AC3’ün diğer oyunlarından farklı olduğunu görebiliyoruz. Kahramanımız Connor atalarından çok daha hızlı, daha seri ve ölümcül bir şekilde dövüşebiliyor. Ayrıca oyundaki savaş meydanının ne kadar kalabalık olduğunu ve bu kalabalıktaki yerimizi de görebiliyoruz. Tırmanma, salınma, gizlice düşmana yaklaşmak gibi aksiyonların da nasıl işlediğini ucundan görebilmekteyiz. Yakın dövüşte Connor tam bir ölüm makinesi. Yeni gelecek videolarda başka özelliklerini de görmeyi umuyoruz.

http://youtu.be/fIlw1trm_Sg

Kaynak: www.playstore.com

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et