Genel

Opera’nın Başarısı

Opera internet tarayıcı, 100 milyon kullanıcıya erişmenin mutluluğunu yaşıyor.

Opera internet tarayıcısı, rekor bir büyüme gerçekleştirdi. Opera’nın CEO’su Lars Boilesen “Opera’nın rekor büyümesi doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Kullanıcıların büyümesi, bizim de onlarla büyümemiz gerekiyor.” dedi.

Opera, aslında masaüstü bilgisayarlardan çok cep telefonlarında yaygınlaştı. Opera internet tarayıcısı kullanıcılarının yarısı cep telefonlarında kullanıyor. Bu kullanıcılardan biri de benim.

Samsung E-250 model cep telefonuma yükledim ve son güncellemeyle birlikte verimli bir internet erişimi sağlıyorum ve çok memnunum. Hem telefonuma işlevsellik kazandırdı hem de her internet sitesine rahatlıkla girebiliyorum. Eski sürüm, bazı script içerikli sitelere bağlanmazken Opera Mini 4.0 sürümü her websitesini rahatlıkla başarılı bir şekilde görüntülüyor.

Hızlı tarayıcı deneyimi ile sizleri de memnun edecektir.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et