Eğitim

Eğitici Animasyon Video Oluşturmak için Faydalı Bir Araç

Powtoon, güzel animasyon video oluşturmak ve sunumlar hazırlamak için Google Drive’da kullanabileceğiniz çok güçlü bir web uygulamasıdır. Powtoon, kendi profesyonel görünümlü animasyonlu video ve animasyon sunumlar oluşturmaya başlamak için ihtiyacınız olan tüm gerekli animasyon araçlarını sağlar. Önceden tasarlanmış şablonları ve seçim için çeşitli stil kütüphaneleri ile kolay arayüz kullanımına sahiptir.

powtoon

Powtoon‘da oluşturduğunuz videoları, kolayca her sahneyi temsil eden sunum hikayeleri olarak animasyon sunumlara dönüştürebilirsiniz. Videolarınızı oluşturmak için karakterler basitçe sahneye sürükleyip sonra onlara animasyonlar atamak için bırakın. Dışa Aktar (Export) düğmesini kullanarak, bilgisayarınıza indirebilir ya da YouTube ve Facebook gibi popüler sosyal medyada bunları paylaşabilirsiniz. Ayrıca blogunuza veya web sitesine gömebilir veya özel bir ekran oynatmak için MP4 dosyası olarak animasyonları dışa aktarabilirsiniz. Tüm Powtoon animasyonları; Mac, Linux ve Windows üzerinde aynı görünür.

Powtoon hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu kısa videoyu izleyin:

powtoon video

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et