Eğitim

Dünya Güvenli İnternet Günü için Kutu Oyun Yarışması Başvuruları

Dünya Güvenli İnternet Günü bu sene “Daha iyi bir İnternet seninle başlayacak: Değerlerine sahip çık!” teması ile 6 Şubat 2018 tarihinde yaklaşık 130 ülkede kutlanacaktır. Etkinliklerin Türkiye ayağında Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ile Bahçeşehir Üniversitesi 5.6.7. ve 8. sınıflar ile lise öğrencilerine yönelik bir kutu oyunu yarışması düzenlemektedir.

Oyuna ilişkin kabul ve değerlendirme kriterleri ile başvuru işlemi ve başvuruların değerlendirilmesi süreci aşağıda açıklanmıştır. Açıklanan kriter ve başvuru süreci işlemleri sonucunda tasarlanan oyun, aşağıdaki yarışma formunu kutu oyununuzu tanıttığınız video ile birlikte çevrimiçi olarak doldurup gönderdikten sonra kargo yolu ile 19 Ocak 2018 tarihine kadar aşağıda belirtilen adrese yapılabilecektir.

Dereceye giren en iyi 3 kutu oyunun sahibi lise öğrencilerine:

1. Kutu Oyunu Sahibine 10.000 TL Eğitim Bursu
2. Kutu Oyunu Sahibine 7.000 TL Eğitim Bursu
3. Kutu Oyunu Sahibine 3.000 TL Eğitim Bursu

Dereceye giren en iyi 3 kutu oyunun sahibi ilköğretim 5. 6. 7 ve 8. sınıf öğrencilerine;

1. Kutu Oyunu Sahibine 5.000 TL Eğitim Bursu
2. Kutu Oyunu Sahibine 3.000 TL Eğitim Bursu
3. Kutu Oyunu Sahibine 2.000 TL Eğitim Bursu verilecektir.

yarışma

Kutu Oyun Yarışması Başvuru İşlemi

• Oyun tasarımları yapıldıktan sonra 27 Kasım 2017 – 19 Ocak 2018 tarihleri arasında yukarıdaki form doldurularak aşağıdaki adrese oyunun kargolaması yapılmalıdır. 19 Ocak 2018 tarihinden sonra gönderilen kargolar değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi

Çırağan Caddesi, Osmanpaşa Mektebi Sokak, No: 4 – 6 34353 Beşiktaş, İSTANBUL / TÜRKİYE

• Eksik ya da yanlış bilgi ile yapılan başvurular ile kabul kriteri koşullarını kapsamayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Değerlendirme Sonuçları

Yarışma Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ile Bahçeşehir Üniversitesi tarafından görevlendirilecek jüri tarafından değerlendirilecek ve sonuçlar 1 Şubat 2018 günü ilan edilecektir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et