Yeni Özgün Bir Oyun Sitesi: HeleBiOyna

Bu yazıda sizlere yeni ve özgün bir oyun sitesi olan helebioyna.com‘u tanıtmak istiyorum. Bu site her yaş grubu için hazırlanmış bir flash oyun sitesidir. İçeriğinde çocuk oyunları, beceri-zeka oyunları, macera oyunları, barbie oyunları, aksiyon oyunları, hedef oyunları, yarış oyunları vb. birçok kral oyun kategorileri ile kullanıcılarına keyifli dakikalar geçirmelerini sağlamayı amaç edinmiştir.

Site asp programlama dili ile yazılmış olup css ile zenginleştirilmiştir. Site yerleşimi ve mizanpajı, sitenin kullanılabilirliğini kolaylaştırmış ve site içinde gezinmeleri daha etkin kılmıştır. Sade tasarımı ile ziyaretçinin oyun oynama isteği hedeflenmiştir. Sizlerinde bu oyun sitesinde kendi favori oyununuzu bulabileceğinizi ve eğlenceli dakikalar geçireceğinizi umut ediyorum.

Helebioyna, bırakamazsın!

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın