Yeni Oyun Siteniz: Oyuniki.Com

\"oyuniki\"Evet arkadaşlar, elimdeki oyun domainini değerlendirmek için yeni bir oyun sitesi açmış bulunmaktayım. Herzamanki gibi eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirebileceğiniz oyun sitemizde yaş şartı olmaksızın herkes gönlünce istediği oyunu oynayabilir.

Sitede birbirinden eğlenceli flash oyunlar bulunmaktadır. Çocuklara yönelik şiddet içermeyen oyunları da eklememeye dikkat ettim. Eğer gözden kaçırdığım bir durum varsa lütfen beni bilgilendirin.

Biraz da teknik bilgilerden bahsetmek istiyorum. Siteyi ASP programlama dili ile yazdım. CSS ile tasarlayıp zenginleştirdim. Önceki oyun sitemde olan tarayıcı uyumluluk sorunlarını giderdim yani Internet  Explorer ve Firefox tarayıcılarında düzgün görüntülenmesini sağladım ve bazı noktalardaki kaymaları düzelttim. Arka Plan resmi ile de görsel bir zenginlik kattığımı düşünüyorum. Şimdi herkesin beğenisine sunuyorum. Umarım beğenirsiniz.

Web Adresi: Oyuniki.Com

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

5 thoughts on “Yeni Oyun Siteniz: Oyuniki.Com

 • 12 Ekim 2009 tarihinde, saat 13:54
  Permalink

  Hadi Hayırlı Olsun 2. Oyun Sitesi, Yalnız bu daha bi hoş düzgün olmuş yani ilk bakışta göze daha bi hoş gözukuyor. Eline sağlık. :)

 • 12 Ekim 2009 tarihinde, saat 15:32
  Permalink

  Başarılı bir oyun sitesi olmuş geliştirilir ve desteklenirse dahada iyi yerlere geleceğine inanıyorum çalışmalarınızın devamını diliyorum.

 • 12 Ekim 2009 tarihinde, saat 18:39
  Permalink

  Abi Güzel Olmş Eline Sağlık :)

 • 12 Ekim 2009 tarihinde, saat 20:05
  Permalink

  Süper olmuş. ;)

 • 12 Ekim 2009 tarihinde, saat 22:30
  Permalink

  Emrah,

  Siten hayırlı olsun, çok güzel olmuş. Artık çocuklarımızla oynarız.

  Teşekkürler.

Yorum Yapın