istanbul escort

Türkiye’nin İlk İzinli Pazarlama Platformu

\"super-teklif-logo\"Türkiye\’nin ilk web tabanlı \”izinli pazarlama\” platformu olan SüperTeklif, pazarlama hizmeti sunmaktadır. SüperTeklif\’e ücretsiz üye olarak, size gönderilen reklam, tanıtım mesajlarından, anketlerden puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları biriktirip nakit paraya dönüştüyorsunuz.

Veritabanında bulunan üyelerin profil bilgileri ve tercihleri, SüperTeklif tarafından  reklamverenlerin kullanımına sunulmakta, reklam ve tanıtımlardan elde edilen net gelirin %45\’i SüperTeklif üyelerine puan olarak dağıtılmaktadır. 100.000 puan\’a ulaşan SüperTeklif üyelerinin ise banka hesabına puanlarının karşılığı olarak 100 TL yatırılmaktadır. Ayrıca profil bilgilerinizi güncellediğinizde ekstra Puan kazanırsınız.

Üyeler hem reklam ve tanıtım maillerini okuyarak, hem anket cevaplayarak puan kazanabilmektedirler. Üyeler ayrıca sitedeki Facebook Connect özelliği Facebook hesaplarına bağlanabilir ve arkadaşlarını bu siteye davet edebilirler. Üstelik davet ettiğiniz her üyeden puan kazanabilirsiniz.

\"superteklif_200x200\"

Reklamverenler, SüperTeklif üyelerini ilgi alanlarına, kişisel özelliklerine göre profilleyerek pazarlama mesajlarını e-mail, SMS, MMS, doğrudan posta gibi çeşitli interaktif kanallar ile hedef kitlelerine ulaştırmaktadır.

Hem güvenilir hem kazandıran SüperTeklif\’e üye ol, sen de kazan!

Nasıl Puan kazanacaksınız?

SüperTeklif\’e üye olduktan sonra, Profil ve Tercih bilgilerinizi doldurarak Puan kazanmaya başlayacaksınız. SMS, e-mail ve diğer kanallarla size göndereceğimiz tanıtım mesajlarını görüntüledikçe ve ayrıca sizin davetinizle SüperÜye olan arkadaşlarınızın okudukları mesajlar sayesinde Puan\’larınızı artıracaksınız.

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni. Sinema ve doğa gezileri en sevdiği hobileri.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir