Windows 14 Aralık 2011

Microsoft Windows 8 Beta Şubat Ayında Çıkıyor

\"windows2011 yılının sonlarına geldiğimiz şu günlerde Windows 8 konusunda internette dolaşan dedikodularda çoğalmaya başladı. En çok konuşulan ise Microsoft\’un yeni işletim sistemi Windows 8 2012 yılında görücüye çıkacağı.

Kaynaklardan aldığımız bilgilere göre Microsoft, şubat ayında halka açık bir beta sürümü yayınlayacak. Redmond merkezli yazılım devi geçtiğimiz aylarda bir geliştirici sürümü yayınlasada halka açık sürümün ne zaman çıkacağı konusunda ser  verip sır vermiyorlar.

Yeni işletim sisteminin yüklemesinin çok kısa süre alacağı hatta 11 tıklama ile kurulacağı söyleniyor.  Entegre virüs programı olacağıda dedikodular arasında fakat bu büyük tartışmalara yol açabilir. Bizim beklediğimiz ise çok daha hızlı olması ve mavi ekran yada kilitlenme olaylarının görülmemesi. Bakalım Windows 8 , Windows 7 \’yi tahtından edebilecekmi ?

Bunu da Oku:  Windows 8 İddialı Geliyor

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yapılan Yorumlar (1)

  1. ATACAN ILAY

    şabassam windows 8 baklava yapacak arkadaşlar. – bill gates

Yorum Yap