WordPress Sitenize Cep Uyarlaması: WPtouch Mobil

WPtouchWPtouch, WordPress sitenizin mobil ziyaretçileri için basit ve zarif bir mobil tema sağlayan bir cep eklentisidir. Mobil WordPress teması, iPod touch, iPhone, Android, BlackBerry OS6 + gibi popüler dokunmatik mobil cihazlardan bakıldığında AJAX ve yumuşak efektler ile tamamlandı.

Yönetim paneli, görünümünü birçok açıdan özelleştirme imkanı sağlar. Cep ziyaretçilerinize kullanıcı dostu ve şık bir tema ile karşılar.

Ziyaretçilerinize, mobil WordPress teması ve web sitenizin varsayılan masaüstü teması arasında geçiş yapma yeteneğini de içerir.

Wptouch

KURULUM

WPtouch WordPress eklentisini sitenizin yönetici panelinden doğrudan yükleyebilirsiniz.  Eklentiler -> Yeni ekle sayfasından “WPtouch” için arama yapmanız gerekiyor.

Bir kez yükledikten sonra WPtouch eklentisini aktifleştirin. (Ayarlar / WPtouch sayfasında ise WPtouch kurulum görünümünü özelleştirebilirsiniz).

WPtouch Mobil Eklentisini İndir

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap