WordPress 17 Şubat 2011

WordPress Eklentileri

\"wpBlogger\’lar; ziyaretçilere interaktif gezinme ve kolaylık sağlamak için sitelerinde wordpress eklentileri kullanırlar. Bu eklentiler küçük kod parçacıklarıdır. Sitenize canlılık katar ve en üst düzeyde verim almanızı sağlamakla birlikte heyecan verici deneyimler sunar.

WordPress eklentileri, sadece ziyaretçileriniz için değil sitenize değer katacak, yazılarınızı en başarılı şekilde üstte çıkaracak, site içi optimizasyonunu destekleyici ve sitenizin sidebar\’ında ve içerik sayfalarında gösterebileceğiniz yararlı uygulamalardır. Sizde kendi siteniz için amacınıza uygun wordpress eklentilerini indirip kullanabilirsiniz.

Sitemde kullandığım wordpress eklentileri ise şunlardır:

Advanced Blogroll
Akismet
All in One SEO Pack
Clean-Contact
Google XML Sitemaps
Math Comment Spam Protection
Quick Adsense
SEO Smart Links
SexyBookmarks
StatPress
SyntaxHighlighter Evolved
WP Colorful Tag Cloud
WP-PageNavi
WP-PostViews

\” Bu yazı son zamanların en kaliteli ve güncel oyunlarını paylaşan Kurbağa Oyun sponsorluğunda yazılmıştır. Siz de eğlenceli vakitler geçirmek için Kurbagaoyun.com adresini ziyaret edebilirsiniz. \”

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yapılan Yorumlar (9)

 1. spor toto

  faydalı bir yazı emeğine sağlık.

 2. Veysel Güngör

  Bazı bloglar sizin için seçtiklerim tarzında istedikleri bazı yazıları sidebar’da gösteriyorlar. Böyle bir eklenti biliyor musunuz?

 3. gerçekten çok faydalı bir eklenti tavsiyedir ayrıca paylaşan arkadaşlarında emeğine sağlık

 4. Eklentileri kullanan arkadaşlardan,eklenti hakkında bilgi almak en sağlıklısı,paylaşım için teşekkürler,iyi bloglamalar…

 5. güncel blog

  Tşk bilgilerin için adminim.

 6. efsaneblog

  Tşk ederim Paylaşımın için Adminim

 7. Emrah
  (Yönetici)

  @Emre Budak,
  Sanırım eklenti ile ilgili değil de kullandığın temanın özelliklerinden kaynaklanıyor.

 8. Emre Budak

  Hocam bu sexybookmarks eklentisinde basınca bende http://emrebudak.com/upload/r1.jpg burdaki benzer yazılar sorunu cıkıyor yanı konu ıle alakası yok. Peki bunu nasıl yapabilirim cevap verirseniz sevinirim :)

 9. Aura Cleanmax

  Teşekkürler faydalı bilgiler için

Yorum Yap