Ücretli ve Ücretsiz WordPress Temaları

WordPress‘i hangi amaçla kullanacağınıza karar verdikten sonraki en önemli adım tema seçimidir. Özetle sitenizin tasarımına karar vermiş olmalısınız. Piyasada wordpress için geliştirilmiş yüzlerce tema bulmanız mümkün.Bunlardan bazıları çok basit iken bazıları da oldukça profesyonel, hatta sitenizi ziyaret eden kişilerin gözlerinin dolduracak nitelikte olabiliyor. Kurumunuzu veya kişisel sitenizi en iyi şekilde yansıtmak, ziyaretçilere hayran bırakmak, tasarımıyla göz doldurmak sizin elinizde olan birşeydir.

WordPress için ücretli temalar mevcuttur. Internet’te bu temalar, premium temalar ya da profesyonel temalar olarak adlandırılır.

wordpress temalar

ÜCRETLİ TEMALAR

WordPress için tema geliştiren, freelance çalışan veya herhangi bir kuruma bağlı olan birçok web sitesi vardır. Bunlardan bazılarını şunlardır:

http://www.mojo-themes.com

http://themeforest.net

http://templatic.com

http://www.nattywp.com

http://www.rockettheme.com

http://www.wpzoom.com

http://themefuse.com

http://www.wphub.com

rockettheme

ÜCRETSİZ TEMALAR

WordPress hayranları tarafından ücretsiz dağıtılan temalarda vardır. Fakat bu temalar ile profesyonel anlamda çalışmalar yapmak zordur. Kişisel siteler için daha uygundur. Ücretsiz tema indirebileceğiniz sitelerden bazıları şunlardır:

https://wordpress.org/themes/

http://www.fabthemes.com

http://www.moonthemes.com

http://wpskins.org

http://temawordpress.org

http://www.wordpresstema.com

http://www.blogizma.org

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap