WordPress 5 Mart 2011

Reklam Kodları Eklentisi

\"AdReklam Kodları (Ad Codes) bileşeni bir widget içine her boyutda reklam banner\’ı yerleştirmenize olanak sağlar. Ayrıca AdSense, JavaScript XHTML ve PHP kodlarını destekler. Herhangi bir sorun yaşamadan bu widget içine PHP, IFrame, JavaScript ve HTML kodlarını yapıştırabilirsiniz.

Reklam Kodları bileşeni, multi-widget seçeneklerini destekler, böylece sidebar da birden çok ve istediğiniz boyuttaki her reklamı ekleyebilirsiniz.

Ayrıca bu tek widget kutusu içinde birden çok reklam kodunu yerleştirip hepsinin dönüşümlü olarak gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Bunu her biri için aşağıdaki özel bir kod etiketini kullanarak yapabilirsiniz:

<!--rotate-->

Reklam Kodları wordpress bileşeni, gömülü PHP kodlarını destekler. Eğer biraz PHP kodlama biliyorsanız, bu widget içine istediğiniz php kodlarını ekleyebilirsiniz.

İndir

\"ad

Kurulum

  1. ad-codes-widget klasörünü /wp-content/plugins/ dizini altına yükleyin.
  2. Yönetim panelinizdeki Eklentiler bölümünden etkinleştirin.
  3. Görünüm > Bileşenler seçeneğinden widget kutusu ekleyin.

Widget Ekran Görüntüsü

\"Ad

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap