Daha Fazla E-Posta Abonesi Kazanmanın Hızlı Yolu

optinmonsterKendi e-posta listesini oluşturmayan işletmelerin sayısına şaşırıyorum. Herkes, tamamen sosyal medya ve web sitelerine daha fazla trafik almaya odaklanmış. Bu harika, ama sonra ne olacak? Kullanıcı, web sitesine gelir, bir göz atar ve ayrılır.

 

[to_like]

Araştırmalar, web sitenizi terk eden ziyaretçilerin %70 inden fazlasının asla geri dönmediğini göstermektedir. Bu, pazarlama çabaları ve harcamalarınızın toplamının çöpe gideceği anlamına gelmektir. Bundan memnun olur musunuz? Ben, bunan olmayacağımı biliyorum.

Mükemmel bir çözüm oluşturmak için bir eklenti veya hizmet size yardımcı olabilir. Sitenizi terk eden ziyaretçileri, aboneler ve potansiyel müşteriler haline dönüştürebilecek bir eklenti!

Basit bir hile kullanarak, %600 kat aboneye kadar ulaştığınızı düşünün! Ayrıca günde onlarca yeni abone elde ettiğinizi hayal edin! Bunu bir wordpress eklentisi başarabilir. Adı: OptinMonster

OptinMonster; ziyaretçilerinizi, abone ve müşterilere dönüştürüyor. İçerdiği optinmoster builder ile 60 saniye içinde profesyonelce tasarlanmış optin formlar oluşturmanıza olanak sağlıyor. Belirli sayfaları, kategorileri ya da belirli kullanıcı davranışlarını hedefleyebilir, maksimum fayda elde etmek için A / B testleri kullanabilirsiniz. Sonuç olarak; OptinMonster uygulayarak, bir haftadan az bir sürede %600 e varan abone büyümesi olarak artış görürsünüz. Bu değer, sitenin söylemi tabii ki. 

OptinMonster, exit-intent özelliği ile çalışıyor.

Peki exit-intent özelliğ nasıl çalışır?

Onlar sitenize göz atarken bu size, kullanıcının fare hareketi ve hızını izlemenize olanak sağlıyor. Onlar, sitenizden ayrılmak üzereyken bir hedef mesajla ziyaretçi istemi sağlıyor.

Bunu da Oku:  WordPress'de Yeni Kayıtlı Kullanıcılar Nasıl Görüntülenir?

Hizmet ücretlidir. Fakat %10 indirim sağlayan kupon kodunu paylaşıyorum: WPB10

Umarım faydalı olmuştur.

[/to_like]

 

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap