WordPress 12 Eylül 2009

Akıllı İçerik Üreticisi

\"içerikBu yazıda blogcular için bir webmaster kaynağı sunmak istiyorum. Smart Article Generator. (Türkçe karşılığı Akıllı İçerik Üreticisi)

Kişisel Siteler veya bloglarlar için benzersiz içerik oluşturma sıkıcı olabilir. İçeriği güncellenen bir sitenizin olması gerçekten önemlidir. Bloglar taze içerik kullanarak daha fazla trafik çekmek isterler. Özellikle bazı SEO ve web yöneticileri, kendi sitelerine yazı yazmak için zamanları olmayabilir veya sıkıcı gelebilir. Bu onlar için zor bir görev olabilir. Fakat Google taze içeriği seviyor ve benzersiz içeriği olan sitenin sıralamadaki yerini yükseltiyor. Yüksek sıralama, daha fazla ziyaretçi demektir.

Günümüzde makale yayınlayan sitelerin bazıları, bu anlamda ücrete mukabil makale yayınlayan yazılımlar kullanmaktadırlar. Fakat burada bir sorun vardır. Aynı yazılımı kullanan diğer sitelerde yazılımın üretmiş olduğu aynı makaleler yayınlanacak. Yani aynı yazılımı kullanan sitelerde aynı makale yayınlanmış olacak. Dolayısıyla bir yinelenmiş bir içerik üretimi söz konusu. Bu makaleler arasında kendi sayfanızı görmek ister misiniz? Cevabınız \”kesinlikle hayır\” olacaktır. Çünkü aynı kopya içerik bir çok sitede var olacak. Bunun kimseye faydası yoktur.

Tam bu noktada anlatmak istediğim konuya geliyoruz. Tek ihtiyacınız, var olan makaleleri yeniden (re-write) yazmak. Peki nasıl en kısa sürede içerik değiştirilebilir?

Makalenizi yeniden yazmak için zamanınız yoksa ihtiyacınız olan Smart Article Generatör yazılımını satın almaktır. Yeniden içerik yazma aracı olan bu yazılım sizin imdadınıza yetişecektir. Tek tıkla farklı konularda eşssiz makaleler oluşturabilirsiniz. İlgili sitede yazılımın fiyatı 37$ olarak belirtiliyor. Bu da aklınızda olsun :)

Bunu da Oku:  Sosyal Medyaya Giriş

Herkese kolay gelsin.

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap