WebMaster 29 Ekim 2011

Google Adwords için Reklam Uzmanı Bulma

Google \’da yayınlanması için siteniz veya firmanız için reklam vermek istiyorsunuz. Fakat bu konuda gerekli bilgi sahip değilseniz bu işi yöneten birçok \”Google Reklam Uzmanı\” ünvanına sahip ajans veya kişilerle irtibata geçebilirsiniz. Reklam yönetimini yapan birçok işveren bunu kendi yönetmektedir. Fakat, siz hesabınızın bir \”Google Reklam Uzmanı\” tarafından yönetilmesini tercih edebilirsiniz.

Google, Reklam Uzmanları programına sahiptır. Bu ağa dahil herhangi bir reklam uzmanını bulmanın en kolay yollarından biri Google Haritalar\’da arama yapmaktır. Arama kutusuna \”Google Reklam Uzmanları\” (çevrenizde bulunan bir reklam uzmanı arıyorsanız bulunduğunuz yeri) yazın ve Ara\’yı tıklayın. Arama sonuçları sayfanın solunda yer alacaktır.

Arama kutusuna \”Kalifiye Google Reklam Uzmanları\” (tırnak işaretleri arasında) yazarak, sadece kalifiye statüsü kazanmış Google Reklam Uzmanları için de arama yapabilrsiniz.

Bunu da Oku:  Google Adsense Reklamcılığı

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap