Java Eğitimi

mergeconsJava eğitimi almak istiyorsunuz ve kaliteli bir java kursu mu arıyorsunuz? Bu konuda kaliteli hocalarıyla java eğitimi veren Mergecons’u size öneriyoruz. Kurumsal java eğitimi ya da bireysel java eğitimi programları bulunan Mergecons’da eğitim grubu oluşturmanız ya da aynı şirketten grup olarak java eğitimi almanız halinde büyük indirimlerle karşılaşıyorsunuz.

Java dilinin doğuşundan günümüze kadar ki sürecini, Java ve diğer dillerin ayrı özelliklerini ve daha bir çok bilgiyi öğreneceksiniz.

Bunun yanında Java dilinin özelliklerini ve Nesneye Dayalı Programlama ve uygulamaları en ince ayrıntısına kadar Mergecons java kursunda öğreniyor olacaksınız.

Aşağıda sıralanan örnek uygulamaları da eğitim boyunca yapacak, öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz;

  • Konsol üzerinde üyelik sistemi
  • Üye email ve sms servisi
  • Web sitesinden bilgi çekme
  • Konsol üzerinde chat uygulaması

Java eğitimi konusunda daha ayrıntılı bilgi almak, java eğitimi konularını detaylı şekilde görmek, eğitim saat ve ücretlerini öğrenmek için Mergecons web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca java eğitimini verecek hocaları da siteden görebilir, java eğitimi hocaları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Java eğitimi ve java kursu için kaynaklara Mergecons java eğitimi hocası Melih Sakarya’nın web sitesinden ulaşabilirsiniz.

www.mergecons.com

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap