Adobe Captivate

CaptivateAdobe firması, Macromedia ile birleşmesinin ardından yazılımlarda ciddi gelişmeler yaşanmış ve Adobe Captivate isimli yazılımda da ciddi gelişmeler söz konusu olmuştur. Sürekli gelişen Adobe yazılımlarını incelediğimizde aslında Captivate yazılımını bilmeyen birçok insan var. Bu yazılımı kısaca inceleme altına alalım ve bilgi sahibi olalım.

Adobe Captivate Nedir?

Bu yazılım, bilgisayarınızı kullandığınız esnada ekran görüntüsü almanıza, video çekebilmenize ve bu verileri kullanarak kaliteli sunumlar hazırlamanıza yardımcı olan çok önemli bir Adobe yazılımıdır. Bu kaliteli bu program ile aynı zamanda sesli simülasyonlar ve anlatımlar yaratabilir, birçok farklı formatta kaydedebilirsiniz. Adobe’nin grafik yazılımları gibi sürekli güncellenen ve geliştirilen Captivate, ilerleyen süreçte çok daha geniş kitlelerce kullanılabilecek.

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap