Teknoloji 19 Ocak 2013

WD 2GO Android Uygulaması

\"WDWD kişisel bulut ürünleri, evdeki tüm bilgisayarlarda otomatik yedekleme ile birlikte kullanıcılara önemli belge, fotoğraf, video ve müzik dosyalarını tek bir yerde merkezileştirme olanağı sunarak, ev ağları üzerinden ortak depolama sağlıyor.

WD 2go uygulaması ile kullanıcılar, evlerinin dışındayken de, mobil cihazları üzerinden bu içeriğe ulaşabilir ve paylaşabilirler. Kişisel ve kamusal bulut depolama avantajlarını bir araya getirerek, kullanımı kolay, tek bir uygulama sunan WD 2go’nun yeni versiyonu ile kullanıcılar, mobil cihazları, Dropbox’ları ve WD kişisel bulutları arasında içerik taşıma, kopyalama ve içerik paylaşımı yapabilir.

[to_like]

Örneğin, bir kullanıcının arkadaşları ile paylaşmak istediği az sayıda fotoğrafı varsa, WD 2go uygulaması ile bu fotoğraflar kişisel bulutundan, Dropbox içine kopyalanabilir. Fakat eğer fotoğraflar fazla sayıda ise, ya da Dropbox için çok büyükse, WD 2go kullanılarak, e-posta yolu ile bu dosyalara güvenli bir link gönderi lebilir.

NOT: WD 2go uygulaması, iPad, iPhone, iPod Touch uyumlu mobil cihazlar için de kullanılabilir.

Ekran Görüntüleri

\"WD

Bu mobil uygulama ile depoladığınız dosyalarla ilgili kopyalama, taşıma, yeniden adlandırma ve silme işlemleri yapabilirsiniz.

[/to_like]

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap