Ofis Masanızı Yazılabilir Çizilebilir Hale Getirin

Wrap adlı ürün ile ofis masanızı yazılabilir ve çizilebilir hale getirebilirsiniz. Çalışma alanınızı yeniden tanımlayın!

Wrap, tüm yüzeyi silinebilir yapan masası uyacak şekilde kesilmiş esnek bir filmdir. Sarma yapışkan bir sırta sahiptir. Böylece masa üzerine yapıştırılır.

Masalarımızda oldukça çok zaman harcarız. Ofis çalışanları, öğrenciler, yöneticiler her zaman çalışır. Ama masaları şimdiye kadar yazma yüzeyi dışında bir şey gibi kimse hiç düşünmemişti. Bu girişimcilik projesi ile Wrap adlı ürün 4 günde 43,817$ lık satış yaptı.

wrap

Google; çalışanlarının yaratıcılık, işbirliği ve verimliliğini artırmak için bu kuru silinebilen yüzey filmi ile kendi ofislerini doldurmuş bile.

Wrap adlı ürünü “büyük bir etiket” olarak fakat teknolojik bir etiket olarak düşünebilirsiniz. Yapışkan olup, çıkarılabilir ve yeniden konumlandırılabilir. Ayrıca Wrap kuru silme ve ıslak silme seçenekleri sunarak herkese hitap ediyor. Özel kalem ve silgiye de sahip ürün 5$ dan başlayan cazip fiyatlarla satılıyor.

wrapwrap

Umudumuz böylesi yaratıcı ve çözüm odaklı işe yarar projelerin Türk girişimciler tarafından da yapılmasıdır.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap

porn izle