Teknoloji 3 Haziran 2011

Inox Fırın Seçimi

\"inoxFırın almanız gerekiyor ve mutfağınızdaki diğer beyaz eşyalar (buzdolabı, bulaşık makinesi vs.) inox ise inox fırın almak için acele etmeden bir ön araştırma yapmanız iyi olacaktır. Elektrikli fırın istemiyorsunuz ve gazla çalışan fırın istiyorsanız, inox sizin için doğru tercih olabilir. Yalnız inox fırın fiyatları normal fırınlara göre daha yüksek olduğu için bu konuyu da göz önünde bulundurun.

Elinizdeki seçeneklerde birçok marka olacaktır. Benim size önerim ise Arçelik olacak. Diğer markalar kadar kaliteli ve birçok inox fırın ürünü bulunuyor.

Ayrıca ürünün inox olup olmadığını anlamak için mıknatıs kullanabilirsiniz. Bir mıknatısı üründe deneyin yapışıyorsa kaplama saç, yapışmıyorsa inox üründür. Piyasada birçok ürün inox rengi kaplanmış olabiliyor. Tanıdıktan alıp şüphelenmemek yerine bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Satın almadan önce bu tecrübeyi yaşayın.

Inox ürünlerle ilgili çoğu kişinin bir sıkıntı yaşamadığı görülüyor. En iyisi ve temizliği rahat istiyorsanız cam tablalı olanları tercih edebilirsiniz. Bütçeniz yeterli ise en kaliteli olanını almanız uzun ömürlü kullanım için ideal olacaktır.
şişli madam net
göztepe madam net
mecidiyeköy madam net

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap