Teknoloji 2 Temmuz 2011

Harika USB Bellek Tasarımları

usb bellek tasarımlarıUSB bellekler, günümüzün taşınabilir ve vazgeçilmez veri depolama aygıtı olmuştur. Küçük boyutları nedeniyle heryerde her şekilde taşınabilir olması, tercih edilmelerinin en büyük nedenlerinden biri… Küçük boyutlarına rağmen çok büyük miktarda veri depolama özelliğinden dolayı da diğer harici disklerden daha çok kullanılıyor. Bununla birlikte farklı amaç ve zevklere göre tasarlanmış usb bellekler ise piyasada yerini almış ve son kullanıcıya ulaşıyor. Bu farklı usb bellek tasarımları çok şaşırtıcı olmakla birlikte, komik ve sıradışı tasarımlar ile de tüketicilerin beğenisini çekiyor. İşte bu yazıda birbirinden ilginç ve harika farklı usb bellek tasarımlarına örnek vereceğim.

usb bellekusb bellekusb bellekusb bellekusb bellekusb bellekusb bellekusb bellekusb bellekusb bellek tasarımlarıusb bellek tasarımlarıusb bellek tasarımlarıusb bellek tasarımlarıusb bellek tasarımlarıusb bellek tasarımlarıusb bellek tasarımlarıusb bellek tasarımlarıusb bellek tasarımlarıusb bellek tasarımlarıusb bellek tasarımlarıusb bellek tasarımları

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yapılan Yorumlar (1)

  1. Her biri de çok esprili. Bayıldım :). Özellikle şu Donut’lara…

Yorum Yap