GALAXY Note II Türkiye Pazarına Sunuldu

\"galaxySamsung Electronics Türkiye, 16 Ekim Salı günü yaptığı etkinlik ile yeni GALAXY Note II’yi tanıttı.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı SungYong Hong’un ev sahipliğinde, gerçekleşen tanıtım organizasyon, Okan Bayülgen\’in yaptığı ürün sunumunun ardından Candan Erçetin sahne aldı ve sonrasında ise Masked Magician’ın özel gösterisi gerçekleştirildi.

Akıllı telefon pazarına ilişkin değerlendirmelerini sunan SungYong Hong, \”Yeni GALAXY Note II’yi Türkiye pazarına sunmaktan gurur duyuyoruz. Bundan bir sene önce Galaxy Note ile pazarda yepyeni bir segment yarattık ve inanılmaz ilgi gördük. Şimdi Galaxy Note II’nin benzersiz özellikleriyle mobil telefon pazarını bir kere daha değiştireceğiz.\” dedi.

GALAXY Note II, 5.5\” (140.9 mm) HD Super AMOLED ekrana sahip ve cihazın daha geniş bir ekrana sahip olması, kullanıcının içeriği net ve canlı olarak izlemesini sağlıyor ve okunabilirliği daha da artırıyor. Air View uygulaması S Pen ile; e-posta, S Planner, fotoğraf galerisi veya video escort kızlar üzerinde gezinerek içeriği açmaksızın ön izleme yapma olanağı sunuyor. Ayrıca cihazın Quick Command adı verilen yeni El Hareketleri özelliği sayesinde kullanıcılar sık kullanılan uygulamaları S Pen ile hızla aktive wifelovers edebiliyor. El Hareketleri özelliği, kullanıcı S Pen düğmesine basarak ekranda yukarı doğru gittiğinde ortaya çıkıyor. Kullanıcılar, El Hareketleri özelliğine önceden kaydedilmiş işaretleri çizerek, hızla e-posta gönderebiliyor, telefon araması yapabiliyor ve ayrıca, hızlı ve kolay erişim için kendine özgü işaretleri çizip atayabiliyor.

Bunu da Oku:  Kablosuz Bağlantı Hızı Beşe Katlanıyor

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap