Dizüstü Bilgisayar Fiyat Araştırması

\"dizüstüDizüstü bilgisayar almak isteyenler için dizüstü bilgisayar fiyat araştırması yapmak istedim. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki; şahsen yerli ürün kullanma taraftarıyım. Çünkü bu hem teknolojilerimizin gelişmesine, hem ülke ekonomisine katkı, hem de yeterli teknik destek almak için yerinde bir karar olacaktır.

Dizüstü bilgisayar kullanıcılarının en çok tercih ettiği ve tavsiye edilen Intel Core işlemcili olanlardır. Intel Core işlemcili bilgisayarlar performans açısından verimli oluyor.  İkinci bir tercihiniz Intel Atom işlemciye sahip dizüstü bilgisayar olabilir. Yine performans açısından en az 2GB RAM \’e sahip olması önemlidir. Yüksek performans ile birlikte düşük güç tüketimine sahip olmasına da dikkat edilmeli. Alacağınız ürünün ısınma probleminin olmaması da gerekiyor. Bu noktada dizüstü bilgisayat fiyatları 560TL ile 1870TL arasında değişiyor.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap