Teknoloji 7 Kasım 2013
bilgisayar

Daha İyi İşler Bulabilmek İçin

bilgisayarBilgisayarlar kuruluşların ve bireylerin ticari işlemleri etkili ve hızlı bir şekilde yürütmesine yardımcı olur. Günümüz dünyasında, bir iş yerinde başarılı olmak için gerekli temel becerilerden biri de bilgisayar kullanmayı bilmektir. Bilgisayarlar her alanda kullanılır. Daha iyi işler bulabilmek için bilgisayar kullanmayı bilmeniz gerekmektedir.

Bilgisayarlar insanların ticari işlemler yürütme ve günlük görevlerini gerçekleştirme şeklini değiştirmiştir. Bilgisayar ile aylık bütçenizi tutabilir, iş raporları oluşturabilir, projelerinizi yapabilir, müzik dinleyebilir, film izleyebilir ve hatta kağıt üzerinde yapıyormuş gibi çizimler oluşturabilirsiniz.

Bilgisayar alanındaki büyüme, bilgisayar grupları üzerinden veri oluşturma, depolama ve gönderme amaçlı yeni teknolojilere yol açmıştır. Bu teknolojiler grubuna toplu halde Bilgi Teknolojisi (BT) denir.

Bilgisayarda çalışmak için çok fazla teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur. Herkes bilgisayar kullanmayı öğrenebilir. Tek gereken sabır ve kararlılıktır.

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap