Cep Projektörü

cep projektoruDevasa görüntüleme cihazları artık iyice küçüldü. Cep telefonlarında da yavaş kullanılmaya başlayan projektörlerin yeni ürünü Samsung MBP200.

Samsung’un mikro projektör olarak lanse ettiği, küçük boyutlu cep projektörü Samsung MBP200, Avrupa’da satışa sunulmaya hazırlanıyor. Texax Instruments tarafından geliştirilen küçük çiplerin önemli rol oynadığı bu yeni cihazda Samsung DLP pico teknolojisini kullanıyor. Bu sayede görüntü 480×320 piksel çözünürlükte 50 inç boyutlarda yansıtılabiliyor.

110x49x10 mm ebatlara sahip olan cihaz, 2.2 inç boyutlarında dokunmatik bir QVGA ekrana sahip. Ayrıca ısı duyarlı 5 yönlü navigasyon tuşu da bulunan cihaz, 3,5mm standart bir ses çıkışına ve microSD hafıza kartı slotuna sahip. Samsung MBP200’ün Avrupa’da ilk etapta 500€ fiyatla satışa sunulması bekleniyor. İlerleyen zamanlarda da Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.

Kaynak: shiftdelete.net

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap