Akıllı Telefonlar ve Tablet PC

teknoloji şirketAkıllı Telefonlar ve Tablet PC ’ler ile bilgi dünyası teknolojisi yeni bir devrime doğru ilerlemekte. Neredeyse herkesin artık bir akıllı telefonu var. Tablet PC’ler sayesinde herkes artık yanında sürekli bir bilgisayar taşıyabiliyor. Dünya bu yöne doğru ilerlerken, Türkiye bu gelişimi kaçırmamalı ve kaçırmıyor da. Fakat teknolojiyi sadece tüketen değil, ona katkıda bulunan bir toplum da olmamız gerekiyor.

Android işletim sistemi son zamanlarda oldukça yol kat etti. Akıllı Telefon, Tablet PC gibi birçok cihazda kendisine sıkı bir yer edindi. Navigasyon sistemlerine de giren Android önümüzdeki zamanda sürekli karşımıza çıkacaktır. Bu nedenle Android konusunda uzman yazılımcılara ihtiyaç duyulacaktır. Bu konuda genç neslin kendini geliştirdiği takdirde yeni iş mecraları bulacağı kesindir.

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap