Site Tanıtımı 28 Kasım 2012

Tatil için Erken Rezervasyon Yaptırın, Kazançlı Çıkın

\"erken_rezervasyon\"Erken Rezervasyon; yurtiçi ve yurtdışındaki tatilciler için yaz döneminde planlanan tatilleri cazip ve uygun fiyatlar ile yakalama olanağıdır. Tatil sezonunda fiyatların yüksek oluşu, tatilcileri indirimli fiyatlara, dolayısıyla da erken rezervasyon 2013 yılı seçenekleri için araştırmalara yönlendirmektedir.

Erken rezervasyon 2013 yılı için yaz tatili öncesi yer bulma sıkıntısı da ortadan giderilmiş oluyor ve tatilciler normal sezon fiyatlarından %20-25 gibi bir indirimden de faydalanmış oluyorlar. Bu yüzden yaz tatili planlarınız için gitmek istediğiniz otelde boş yer var ise şimdiden istediğiniz tercihleri yapmanızda fayda var. Özellikle istediğiniz oteller doluluk oranlarına ulaştığında sizi mutsuz edebilir.

Erken rezervasyon 2013 yılı için daha sonra yapacağınız rezervasyonlara göre %20 civarında indirim sağlar. Bu yüzden otel seçimi ve rezervasyon işlemlerinizde acele etmenizi öneririm. Böylece tatil sezonuna yakın otel bulamama gibi bir sorun yaşamazsınız. Ayrıca herhangi bir durumda rezervasyonunuzu iptal ettirebilirsiniz. Erken rezervasyonun son yıllarda artık göstermesinin nedenleri, bu saydığım avantajlardan olsa gerek. Siz de şimdiden otel ve tatil rezervasyonunuzu yaptırın, avantajlı indirimlerden yararlanıp tatilinizi ucuza getirin, kârlı çıkın.

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yapılan Yorumlar (1)

  1. Uye.Co

    Ekonomik ve Kaliteli Bir Tatilin Hayalini Kuranlarn için Güzel Bir Haber

Yorum Yap