Site Tanıtımı 9 Kasım 2011

Sıkıldıysanız Oyun Oynayın

\"oyunOyunlar, insanların vakitlerini daha eğlenceli geçirmelerine olanak sağlayan faliyetlerden birtanesidir. Günümüzde internet teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte internet üzerinden bedava oyunlar oynaya bileceğimiz birçok site açılmaya başladı.

Bu siteler üzerinde her yaş grubuna hitap eden başta çocukların en çok oynadıkları kral oyun gelirken, kız oyuncular için giydirme, yemek yapma oyunları, yetişkin oyuncular içinse bilardo, bulmaca, düşünce, akıl oyunları yer almaktadır.

Bunların haricinde internet üzerinde oynayabileceğimiz oyunları kısaca özetlersek spor, zeka, dövüş, yetenek, komik oyunlar, 3 boyutlu oyunlar, çiftlik oyunları gibi.   Sizde boş vakitlerinizi internet üzerinde oyun oynayarak eğlenceli ve eğitici bir hale dönüştürebilirsiniz.

Bunu da Oku:  Mario Karakterleri (PNG)

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yapılan Yorumlar (1)

  1. MURAT

    Adam facebook’ta yıllardır ekli hiç selam sabah vermemiş, kalkmış bana oyun isteği yolluyor… ne oynicam lan senle git kumda oyna.

Yorum Yap