Servis Home Klima Servisi Hizmete Dair Her Şey

\"klima\"Teknik alt yapısı, eş güdümlü çözüm üretebilme becerisi, alanında uzman personelleri ve güler yüzlü çağrı merkezi çalışanları ile temellerinin atıldığı 1994 yılından bu yana sahip olduğu tecrübe işine yansıtarak sektördeki lider konumunu sürdüren yetkili klima servisimiz, hangi model klimaya sahip olursanız olun başta montaj, bakım, arıza onarım, yedek parça ve aksesuar temini olmak üzere ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü servis hizmetini en uygun fiyatlar ve üstün hizmet kalitesi ile harmanlayarak sunuyor.

Geniş servis ağı ve 16 araçtan oluşan filosu ile başta pilot bölgesi Bakırköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Ataköy, Bahçelievler, Şirinevler ve Merter olmak üzere İstanbul’un tamamına hizmet götüren klima servisi , klimalarınızın montajını ihtiyaçlar, teknik gereksinimler ve güvenlik esaslarından taviz vermeden gerçekleştirirken, periyodik bakım uygulaması ile sorunsuz işleyen, uzun ömürlü cihazları garanti ediyor, olası arızaları henüz meydana gelmeden engelliyor. Onarım ihtiyacı duyduğunuz anlarda tamir işlemini kalıcı sonuçlar elde edeceğiniz şekilde yaparak, aksaklıkların bir daha tekrarlanmamasını sağlarken, orijinal yedek parça ve aksesuar seçenekleri ile cihazlarınızda yeniliği kalıcı kılıyor.

http://www.klimayetkiliservis.com.tr

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap