SEO Çalışmalarında 1 Numara

\"webtures\"SEO çalışmalarında en etkili yöntemlerden birisi backlink \’tir. Ancak her link eşet değerde değildir. Arama motorları sürekli olarak yenilediği algoritmalar ile linklerin eşdeğer kabul edilmediği bir dönemdeyiz.

Pagerank uygulamasının getirdiği rekabetçi ortam, trustrank uygulaması ile devam ediyor. Çevrimiçi webmaster araçları ile siz de sitenizin pagerank, trustrank, backlink gibi değerlerini ölçelebilirsiniz.

Google\’da üst sıralar elde etmek isteyen webmaster\’lar karmaşık olan algoritmaları çözmek dışında sitelerin pagerank, trustrank ve baclink değerlerini yükseltmek için çalışmalar yapmak zorunda kalıyor. Fakat bu alandaki bilgi birikimi oldukça sınırlı.

Webtures ekibi Oyun Hocası girişimi ile oyun dünyasına da kapı açmış. Bu alanda birbiriyle rekabet eden birçok site arasında genel itibariyle dikkat çekiyor diyebilirim. Sade ve sayfalar arası kolay ulaşımı ile istenilen oyun rahatlıkla oynanabiliyor.

Facebook, Twitter ve Friendfeed başta olmak üzere birçok sosyal medya platformunun ise ihmal edilmemesi gerektiği ise bir gerçek. Günümüzde sosyal medya ağının başarısı ve getirileri, insanları cezbediyor ve günden güne kullanıcılarını artırıyor. Bununla birlikte haber medya desteği ile de geniş bir boyut kazanıyor. Özellikle güncer haber ağının yaygınlaşması ile haber sitelerine olan talep artıyor. Internet kullanıcıları doğru haberi, doğru kaynaktan almak istiyor.

Webtures Web Girişimleri, yukarıda belirtttiğim hizmetlerle birlikte kullanıcılarına SEO (arama motoru optimizasyonu), internet reklamcılığı, sosyal medya pazarlama ve web tasarım gibi sektördeki birçok hizmeti vermektedir. Kısa sürede elde ettiği başarıları, çalışmaları ve projeleri ile dikkat çekmektedir.

Bunu da Oku:  SEO Hizmeti Almak İstiyorum Ama Kandırılmaktan Korkuyorum

İletişim:

info@webtures.com

0216 392 39 29

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap