Samsung Galaxy S3 İncelemesi

\"SamsungBüyük bir heyecanla beklenen, üzerine oldukça fazla spekülasyon yapılan, iPhone marka telefonlarının en büyük rakibi Samsung Galaxy S3 bir süre önce piyasaya çıktı ve büyük beğeni topladı.

Şaşırtıcı derecede güçlü bir işlemci, mükemmel bir ekran ve iyi bir kamera ile gelen Galaxy S3\’ün tek dezavantajı, tasarımı ve plastik kasası. Bu nedenle iç donanımı çok iyi olsa da, telefonun görüntüsü biraz basit kalıyor. Ama yinede kullanıcılar Samsung\’un yeni amiral gemisini çok sevdiler. Hem ülkemizde, hem de yurt dışında birçok servis sağlayıcısı çeşitli sözleşmeler ile satışa başladılar. Ancak isteyenler teknoloji mağazalarından da satın alabilirler.

Büyük ekranların artık normlaştığı günümüzde, Samsung Galaxy S3, oldukça geniş bir 4.8-inç ekran ile geliyor. Standart home düğmesi alt tarafa yerleştirilmiş ve iki dokunmatik tuş da mevcut. Çözünürlük gayet yeterli görünüyor. Böyle bir ekranda film izlemek ve fotoğraf görüntülemek büyük bir keyif.

Kamera konusunda büyük beklentiler vardı ancak Samsung böyle bir önemli telefona 8 megapiksellik bir kamera eklemiş. Bizim gibi amatörler için yine de iyi sayılır. Bu kamera ile hayatınızın önemli anlarını resmedebilirsiniz.

Galaxy S3 Android işletim sisteminin Ice Cream Sandwich sürümü ile gelen ilk telefonlardan biri. Kullanıcı ara yüzü fazla değişmemiş. Samsung\’un ara yüzde değişiklikler yaparak taze bir görüntü vermesini beklerdik.

Yeni telefonda Samsung, Apple\’ın Siri özelliğine cevap veriyor ve S Voice ile geliyor. Bu özellik, randevu alma veya bir alarm ayarı gibi, birçok temel görevi yapabiliyor.

Bunu da Oku:  Galaxy S3 mü? iPhone5 mi? Karşılaştırması

Önceki sürüme göre yep yeni bir konsept ile karşımıza çıkan Galaxy S3, bakalım Apple\’ın yakın zamanda duyurulacak yeni iPhone\’u ile nasıl rekabet edecek.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap

porn izle