Samandıra Demirdöküm Servis – 444 55 45

demirdöküm servisiEksiksiz insan yoktu demiş atalarımız. Günlük hayatta her türlü konuda yardımcınız olan beyaz eşyalarınızın da yanlış yapması kadar doğal bir durum bulunmaz. Lakin esas mühim olan o bozulmalara nasıl müdahele edildiğidir. Bu noktada güveni hissettiren özel servis hizmetine lüzum hissedersiniz ve aradığınız niteliklerin hepsini sizlere veren servis anlayışımızla bizler Demirdöküm Servis merkezi olarak meydana gelebilecek her tarz destekçiniziz.

Türkiye’nin Servis Merkezi – 444 55 45

Olası durumlarda değiştirdiğimiz yedek parçalar ve sağladığımız işçilik hizmeti tam 1 sene garanti kapsamındadır. Niçin mi ? Çünkü şirket olarak bizler, cihazlarınızın arıza yinelemesi olduğunda kendinizi yalnız hissetmemenizi istiyor, bozulmalara karşı girilen savaşta saflarınıza katılıyoruz.7-24 arayabileceğiniz çağrı santralimizle, profesyonel teknisyen ekibimizle ve hür türlü arıza için hazırlıklı gezgin servislerimizle, telefonun öbür ucundayız ; 444 55 45.

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap