Profesyonel Hizmet Anlayışı Rota Tercüme Bürosu

\"RotaProfesyonel anlayış, kendi alanlarında uzman Türkiye’nin en iyi çevirmenleri ve dinamik yönetim kadrosuyla Rota Tercüme Bürosu, ülkemizde gerçekleştirilen en görkemli projelerin çevirilerinde bulunmuş tercüme büroları arasında rakipsiz bir kuruluştur.

Rota Tercüme Büroları, muazzam bir çeviri kapasitesi ile her türlü acil çeviri ihtiyacını karşılayabilmekte ve üretken sistemi sayesinde dil bütünlüğü ve yüksek kalitesini sürdürebilmektedir. Aylık ortalaması 10 bin sayfa yazılı çeviri olan Rota, 2012 yılında kapasitesini %50 oranında arttırmayı planlamakta olup Tercüme Büroları arasında rekabet tanımayan hacmini birkaç adım daha ileriye götürecektir.

Rota Tercüme Büroları her konuda son derece başarılı çeviri üretirken veri tabanını günden güne arttırmakta ve terimler sözlüğünü geliştirmektedir. Tıp, finans, hukuk alanlarında her türlü belge ve bilgiyi istenilen her dilden diğer bir dile çevirebilen ülkenin tek tercüme bürosu olmasıyla birlikte birçok çeviri bürosuna da destek sağlamaktadır.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yorum Yap