Online Çeviri Artık Çok Kolay

online çeviriİnterneti ilk kullanmaya başladığımız dönemlerde hele ki ingilizce bilmiyorsak işimiz çok zordu. Bir siteye girmek bile işkence haline dönüşebiliyordu. Ya dil bilen birinden yardım almak zorundaydık ya da deneme yanılma yoluyla işimizi halletmeye çalışırdık. Şimdilerde ise hem internet teknolojisinin hem de yeni nesil bilgisayarların gelişmesiyle işimiz çok kolaylaştı.

Google tarafından başlatılan online çeviri hizmeti daha da gelişerek artık cümle ve paragraf çevirevbilecek düzeye geldi. kelime kelime çevirmeye uğraştığımız esk günler geride kaldı ve istediğimiz yazıyı tek tıklamayla hemen çeviri yapabiliyoruz. Bu şekilde Rusça bir siteyi bile rahatlıkla gezebiliyoruz.

Bazılarımız her ne kadar bilgi amaçlı değilde baltık ülkelerinin güzel kızları ile iletişim kurabilmek için kullansada online çeviri hizmeti işlerimizi çok kolaylaştırdı. Google tarafından başlatılan ve diğer firmalar tarafından da verilmeye başlatılan sistem en son ülkemize gelen Rus yandex firması tarafından da veriliyor. Hangisinin daha iyi olduğuna elbette kullanıcılar olarak size karar vereceksiniz.

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap