Nasıl.gen.tr Yayın Hayatına Devam Ediyor

\"nasil\"İnsanoğlu dünyada yer edinmeye başladığı ilk andan beri en çok nasıl sorusunu sormuştur. Başına ne gelirse bu nasıl sorusundan geldiği gibi ne keşfettiyse de bu nasıl sorusu sayesinde keşfetmiştir. Bugün dünya internet piyasasında büyük bir yeri bulunan How to yani nasıl yapılır içerikli sitelerin Türkçe içerikli bir muadilini bulmak oldukça zor. Bu nedenle Nasil.gen.tr büyük bir boşluğu doldurmayı başarıyor.

Nasil.gen.tr\’de iyi çay nasıl yapılır sorusundan aya nasıl ayak basıldı sorusuna kadar çok farklı konularda binlerce açıklamalı metin bulmak mümkün. Merak ettiğiniz herşeyi bu sitede açıklamayı yazımlarla bulabilirsiniz.

\"nasıl

Sitenin kategorilere ayrılmış kolay içerik yapısı sayesinde sayfalar arasında gezinerek ilginç bulduklarınızı okumanız da mümkün. Sitede yazılan yazıların tümü uzman kontrolünden geçirildikten sonra yayınlanıyor.

Bu nedenle sitede yanlış ve eksik bilgiye rastlamak mümkün değil. Şu an 100 binin üzerinde takipçisi bulunan sitenin kısa zaman içinde 500bin takipçi hedeflemesi de bu işte ne kadar ciddi olduğunun ve büyük bir boşluğu kapatmak istediğinin en önemli kanıtı.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Nasıl.gen.tr Yayın Hayatına Devam Ediyor” için bir yorum

  1. Biliyorum bu siteyi. güzel bilgiler yer alıyor. bir muhabbet kuşumö vardı onu konusturmak istiyordum aradıgım cevabı bu sitede buldum. yapanlara tesekkur ediyorum.

Yorum Yap